Bomba! Pozor!! Někdo je tady kretén!

13. července 2007 v 23:44 | PaulMan |  Počítadla
Už jste to slyšeli? Blog.cz se bude v září rušit! Aneb proč by se nějaký omezený mozek nemohl pokochat bezmeznou lidskou důvěřivostí.

Přijel jsem domů, sedl jsem k počítači, stáhnul si poštu a při jejím čtení narazil na několik divných žlutých kačenek. Takovýchto:
Ještě v dobrém rozmaru jsem se na tyhle kačenky zeptal naší redaktorky, která má za úkol vyřizovat dotazy uživatelů. Celkem nešťastně mi odpověděla, že dotazů na toto téma přišly v minulých několika dnech stovky.
Lidi, lidi. Dobře, ještě chápu, že si nějaký vymaštěný blbeček sedne, namaluje kačenku, přibalí jednu nepravdivou poplašnou zprávu a pustí ji do oběhu. Je to koneckonců srandovní, asi jako dobře vyvedená kolika. Ale jak může někdo na takovouhle pitomost naletět a ještě ji šířit, to už se chápe hůř.
Hledání v databázi Blog.cz ukázalo, že jako první se kačenka objevila na tomto blogu. Těžko jednoznačně určit, jestli je jeho autor tím zmíněným blbečkem, nebo jedním z těch napálených. Zamyslet by se nad sebou měl v obou možných případech. I když je to nejspíš jen zbožné přání.
A vy, uživatelé Blog.cz, přestaňte blbnout, žádné rušení systému se nechystá. Když vám někdo pošle kačenku, řekněte mu, že je to blbost, a dál už ji nešiřte. Vy se přestanete strachovat a my budeme mít čas na důležitější věci.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.