Poptávka: servírky

29. července 2007 v 20:03 | PaulMan |  Nezařazeno
Nechcete zkusit štěstí v příjemné mělnické restauraci?

Jeden můj kamarád před časem otevřel na Mělníku restauraci. O vyčerpávajícím a zdánlivě nekonečném boji s blbostí úřadů, který tomu předcházel, by šla napsat kratší kniha. Ovšem nakonec všechno skončilo šťastně a restaurace Nová beseda začala fungovat.
Nechci teď kamarádově podniku dělat reklamu, ne proto, že by si to nezasloužil, ale právě proto, že je to můj kamarád a moje chvála by nepůsobila věrohodně. Ocitnete-li se někdy v centru Mělníka, můžete si konekonců udělat obrázek sami.
Jde o jinou věc. Restauraci se celkem daří (ťuk ťuk na dřevo) a kamarád se svým společníkem jsou dost vytížení. Proto by uvítali posílení personálu restaurace o několik servírek. Tento článek je vpodstatě inzerát: pokud vás nabídka HPP: servírka v mělnické restauraci oslovila, ozvěte se prosím na číslo 774 070 883, případně se zajděte porozhlédnout přímo na místo (na stránkách restaurace je adresa včetně mapky). Pokud znáte ve svém okolí někoho, koho by tato nabídka mohla zajímat, odkažte jej prosím na tento článek nebo přímo na stránky Nové besedy. Děkuji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.