Zakryté nahotinky

30. ledna 2008 v 21:32 | PaulMan |  C'est la vie
K čemu je cenzura erotických časopisů v trafikách?

Potřeboval jsem tuhle nějaký erotický časopis. Ano, vím, že s rychlým připojením k internetu jde o bohapusté vyhazování peněz, ale okolnosti zrovna vyžadovaly, abych disponoval nějakými prasárničkami na papíře. Kupoval jsem si první takový časák po mnoha letech, možná poprvé od střední školy. A mezitím se v systému udála malá, ale významná změna. Sekci s příslušným čtivem jsem ve stánku našel dokonale zakrytou neprůhlednou deskou.

Zakrývaná erotika? Kouzelné

Vzpomněl jsem si, jak jsem svého času na půl oka vnímal nějaké zprávy o trafikantech protestujících proti novému nařízení. To muselo být ono. No jo, ale co já teď s tím? Jak si mám vybrat ze sortimentu, ve kterém se neorientuju a který je mi takhle zakryt? Požádat prodavače, aby mi podal k nahlédnutí vzorek pěti, šesti titulů, se mi dvakrát nechtělo. Od stánku jsem odešel s nepořízenou.
Naštěstí mi podal pomocnou ruku internet, nezhrzen mou zamýšlenou dezercí k papíru. Našel jsem si charakteristiky několika časopisů. Pokud by se to někomu hodilo, tak:
Leo je soft erotický, ba témeř umělecký (sic!) magazín
Extáze má představovat takový ten hlavní proud (znáte to - do ruky, do pusy, do piči, do prdele, domů...)
České ložnice jsou vyplněny amatéry (tedy lidmi, kteří se sexem neživí, nikoli lidmi, kteří to neumí)
Markýz je doménou S/M, fetiše a podobných černých, lesklých lahůdek
Lolity snad vysvětlovat nemusím. Ale prý je jim stejně všem aspoň 18...
Oldies - těm už bylo 18 několikrát
Fantastic je určen milovníkům okrajových forem sexu (co je po tomhle všem ještě okrajové? Zvířátka?)
Sex kontakt magazín - už z názvu vyplývá, že jde o specializovanou formu annonce
Vyzbrojen znalostmi ze svého průzkumu, usoudil jsem, že pro mé záměry postačí klasika a v příští trafice jsem si vyžádal Extázi. Kvůli té pitomé desce jsem do poslední chvíle ani nevěděl, jestli bude ženská na titulce aspoň trochu hezká. Kupoval jsem, takřkajíc, nahotinu v pytli.

Za nahotu bez bariér!

Nevím, který horlivý ochránce mravní výchovy mládeže přišel s touhle geniální myšlenkou. Tipl bych si křesťana nebo rodiče, neschopného odpovídat na zvídavé otázky svého děcka, které někde u stánku spatřilo bradavku a dychtilo se dozvědět něco víc o jejím významu. Takový rodič má teď pokoj... tedy do doby, než v televizi poběží nějaká reklama, protože erotikou se dnes propaguje cokoli od zubní pasty po investiční fondy. Trafikanti i vydavatelé časopisů předpokládám tratí, protože tahle železná opona zákazníky odrazuje. A chráněné děti? Ty se můžou jenom smát - na internetu mají k dispozici mnohem lepší matroš, a zadarmo.


Komentáře

1 PEPP PEPP | 31. ledna 2008 v 0:15 | Reagovat

No nevim nevim. Kdyz jdu kolem PNSky na Holesovickem nadrazi, tak me  oci zachyti nejmene tri nahotinky v prvni rade vystavenych tiskovin. Pravda, neni videt "az do kuchyne", ale i tak to nejsou "jen umelecke akty".

Rozhodne diky za zmapovani trhu! Treba se to bude nekdy hodit.

2 Jan Tichý Jan Tichý | E-mail | Web | 31. ledna 2008 v 9:40 | Reagovat

Pobavila mě úvodní nevinná proklamace "Potřeboval jsem tuhle nějaký erotický časopis." :). Jinak co se týká okrajových forem sexu, zkus někdy v nestřeženém okamžiku nahlédnout do Pavilónu C a pochopíš...

3 PEPP PEPP | 31. ledna 2008 v 12:05 | Reagovat

[2] Ty o tom nejak moc vis! Zajimavy, ze bez tebe se tu nic takovyho nedeje. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.